Maski Tiki dla pracujących w szkodliwych warunkach

Maski Tiki Start są dostępne w trzech różnych podstawowych wersjach, z których każda zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć. Różnica między wersjami polega zasadniczo na liczbie użytkowników i zapotrzebowaniu na zewnętrzną ładowarkę. Dodatkowo dostępne są materiały eksploatacyjne, takie jak filtry i maski zamienne. Dodatkowe wyposażenie to takie akcesoria,  jak ładowarki samochodowe, bateria zewnętrzna. Najpierw jednak należy sprawdzić, jaki rozmiar maski będzie pasować.

Maska spełnia normy i dyrektywy: PPE 2016/425, norma zharmonizowana EN 12942:1998+A1:2002+A2:2008 klasa TM3

Tiki rozwiązał wiele problemów związanych z konwencjonalnymi maskami oddechowymi. Maska Tiki to kompletne urządzenie, w którym  wentylator i filtr zebrane są w jednym miejscu. Waga jest niższa, oddychanie jest łatwiejsze, a widzenie lepsze. Poza tym czas na sprzątanie i odkażanie zbliżył się do zera. 

Wentylator samoreguluje się i automatycznie dostosowuje ilość powietrza do oddychania. Oznacza to, że będziesz oddychać bez wysiłku, a maska będzie miała równomierny dopływ czystego powietrza. Ulepszona wizja sprawia, że praca jest bezpieczniejsza i ułatwia komunikację wizualną z zespołem. 

Filtr cząstek stałych można łatwo i szybko wymienić i chroni przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami cząsteczkowymi (P3). Każdy element maski jest certyfikowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa dotyczącymi urządzeń filtrujących do ochrony dróg oddechowych.

Tiki START 

Posiada wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć korzystanie z Tiki - maskę, uprząż, filtr i wentylator z wewnętrzną baterią. Występuje w trzech różnych rozmiarach masek: S, M i L. W zestawie jest torba chroniąca sprzęt.

Tiki MULTI i Tiki USER

Odpowiedni zestaw dla kilku użytkowników współdzielących sprzęt. Tiki MULTI jest dostarczany w etui, które zawiera dwie zewnętrzne baterie, wentylator bez wewnętrznej baterii (40g lżejszy), ładowarkę i ładowarkę samochodową. Uzupełnia go TikiUSER - jeden zestaw eksploatacyjny dla każdego użytkownika, który otrzymuje własną maskę, uprząż i filtr.

Tiki PRO

Kompletny zestaw do częstego użytku - głównie przez jednego użytkownika. Cały sprzęt mieści się w torbie łącznie z kilkoma maskami. Tiki Pro zawiera cały potrzebny sprzęt: maskę, uprząż, filtr, wentylator z wewnętrzną baterią, ładowarkę i zewnętrzną baterię z kablem.

 

Maska jest używana przez osoby pracujące w niebezpiecznych środowiskach na budowach, przystaniach oraz w służbie zdrowia.